אודותינו

במשפט:
אינטואיטיב הינו בית להבנה, לימוד ושינוי התת-מודע למען הגשמה עצמית.

...ומה אם באמת יש יותר? הכירו את תת-המודע

הנה עובדה שכל מי שרוצה יותר מהחיים צריך לדעת: עשרות מחקרים הוכיחו שהמקור של כ- 90% מההחלטות, המחשבות, דפוסי ההתנהגות, אפילו האמונות והרגשות שלנו מגיעים מתוך תת-המודע.

תת-המודע הוא חלק משמעותי במיוחד בפעילות המוח שלנו. הוא מתעד ושומר כל דבר שקורה לנו, ומתרגם זכרונות וחוויות לאמונות ודפוסי התנהגות. תת-המודע גם משמש כמעין פילטר שדרכו אנו רואים את העולם, ומסיקים מסקנות על התרחשויות בחיינו.

איך כל זה מתקשר לשפע, בריאות, וחיים מאושרים? תת-המודע הוא מנגנון הגנה. לפיכך, פעמים רבות המכשולים שבדרכנו הם תוצאה של השפעת חוויה או אמונה בתת-המודע על סיטואציה. כך למשל, הורה עשוי להתעצבן על ילדיו בגלל חוויה לא פתורה מול הוריו שלו; דכאון עשוי להתפתח אצל אדם עקב חסך באהבה מחברים או משפחה; ובעל עסק עשוי לחוש עייפות משתקת עקב חוויית כשלון מהעבר.

רוב האנשים אינם מודעים לתפקיד המכריע שיש לתת-המודע שלהם על כל דבר בחייהם. החדשות הטובות הן שניתן לעבוד עם תת-המודע, לנקות ממנו את האמונות שמגבילות אותנו, וכך להתגבר על מכשולים בקלות ולפרוץ את הדרך לחיים של אושר והגשמה.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות זאת.

ברוכים הבאים למרכז אינטואיטיב

אנחנו מתמחים בטיפולים, קורסים וסדנאות לפיתוח תת-המודע באמצעות שיטת תטא-הילינג. כבר עזרנו למאות אנשים כמוך להתגבר על מחסומים, להעלות את רמת המודעות, להתגבר על פחדים ולהגשים חלומות בכל התחומים: אישיים, זוגיים, עסקיים, ועוד.

בראש המרכז עומדים בני הזוג אייזיק כהן ודבורה זהבי-כהן, מטפלים בעלי ניסיון של שנים בטיפול בתת-המודע. מרכז אינטואיטיב הוקם על ידם כגוף שירכז את פעילותם הענפה לקידום המודעות לתת-המודע בארץ.

יש בך הרבה יותר ממה שדמיינת. הגבולות שלך גדולים יותר, הבעיות שלך פתירות, האושר שלך בר השגה. כל מה שצריך זה להכיר את תת-המודע שלך, ולהתחיל לעבוד יחד איתו.

לפרטים נוספים על טיפולים, סדנאות והרצאות אודות כוחו של תת-המודע וחשיבות העבודה איתו להגשמת יעדים, צרו קשר עם אינטואיטיב.

החטיבה העסקית

אייזיק כהן, מוביל את החטיבה העסקית של אינטואיטיב, המספקת הרצאות על תת-מודע, סדנאות תת-מודע וסדנאות על שפע והסרת מחסומים מהצלחה עסקית. 

 כמו כן, אייזיק עוסק בטיפולים תת-מודע פרטניים ליזמים מכל תחום, בעלי עסקים, הנהלת ארגון (בדרגת מנכ"ל, או סמנכ"ל) ולעובדים בנושא קריירה,  ואף ספורטאים בנושא הישגיות. 

החטיבה הפרטית

דבורה זהבי כהן מובילה את החטיבה הפרטית, הכוללת טיפולים במגוון נושאים אישיים:
משפחה, ילדים, זוגיות, העצמה נשית, חרדות ומחלות.
למעשה, החטיבה למגזר הפרטי מטפלת בכל נושא שראינו עסקי, במגוון הרחב של אתגרי החיים.
הטיפולים של דבורה הינם חווייתיים מאוד, ומשאירות חותם בקרב האנשים הפוקדיםפ את הקליניקה שלה.

למה אינטואיטיב?

עולם הערכים של בעלי אינטואיטיב כולל בתוכו מספר ערכים המובילים את אינטואיטיב להצלחה בקרב כל ארגון או אדם המחפש ערכים אלו באנשים:
מקצוענות, אמפתיה, גישה קלילה ומכילה, הינם ערכים טבעיים אשר באים לידי ביטוי כבר מהאינטרקציה הראשונה איתנו.
הצלחותינו הינן רבות ומוכחות, ואף מהירות בחלק גדול מהמקרים.
התשוקה הגדולה שלנו הינה להצליח לעזור לכמה שיותר ארגונים ואנשים להתפתח ולהסיר כמה שיותר מחסומים המונעים מהם את החיים וההצלחה בהם הם חושקים. תשוקה זו רק גוברת עם כל הצלחה והצלחה שלנו.

"חוק היקום שאני הכי מתחברת אליו הוא חוק הסיבה והתוצאה. לכל סיבה יש תוצאה ולכל תוצאה יש סיבה. נשמע פשוט אך מהרגע שאנו מפנימים שלכל התנהגות שלנו או מחשבה יש סיבה, אנו יכולים להתמקד ולנטרל את הסיבות הגורמות לנו לאבד שליטה על חלקים מהחיים שלנו"
דבורה זהבי כהן
מומחית תת-מודע
"הרבה אנשים פוחדים מההצלחה לא פחות מאשר הם מפחדים מכישלון. חלקם אף מאוד משתדל שלא להגיע גבוה מדי בגלל האמונה שככל שעולים גבוה יותר, כך גדלה עוצמת הנפילה. המנגנונים האלה "שומרים" על האנשים ומונעים מהם להצליח. המסר שלי לעולם הוא שניתן להסיר את הפחד מהלא נודע, את הפחד מהכישלון וגם מההצלחה. בואו לטפס גבוה ע"י שינויים בתת-מודע "
אייזיק כהן
מומחה תת-מודע