fbpx

המסלול המלא להתפתחות אישית להגשמה אישית ולהצלחה בחיים

מגיע לכם מה שאתם מסוגלים לדמיין.

מהו שפע? האם זו משכורת? משפחה גדולה? חברים? פרסום? זמן פנוי לעצמכם? הכל ביחד? עבור כל אחד מאיתנו שפע הוא דבר אחר. ולכולנו מגיע השפע שאנו מבקשים.

אז איך ניתן להכניס שפע לחיינו? בראש ובראשונה, חשוב להבין כי שפע הוא מצב תודעתי, שבו אנחנו מאמינים שמגיע לנו. ולכן יצרנו את מסלול השפע המלא של מרכז אינטואיטיב: תכנית מוסדרת שמקבצת את כל הקורסים והידע הנדרשים כדי לפתח תודעת שפע איתנה ופתוחה. התכנית מיועדת לאלו שרוצים שפע בחייהם, ומבינים שהצעד הראשון בדרך אליו (אפילו לפני קורסים והכשרות) הוא עבודה על תת-המודע.

המסלול כולל את הקורסים הבאים:

קורס היסוד:
קורס הבסיס ללימוד תטא-הילינג. 3 ימים מרוכזים בסופם התלמידים רוכשים את כל הידע הבסיסי לטפל ולעסוק בתת-המודע.

קורס למתקדמים:
השלב הבא בלימודי תטא-הילינג. הקורס נמשך 3 ימים, בסופם ירכשו התלמידים ידע מתקדם בטיפול בתת-המודע.

קורס דיג דיפר:
מה המקור של הרגש שלך? מאיפה הגיעה האמונה הזו שניהלה אותך שנים? בקורס דיג דיפר (Dig Deeper) נצלול עמוק, נחשוף את הדברים שבבסיס מהותנו, ונהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו.

קורס הגשמה ושפע:
יומיים מרוכזים של פיתוח תודעת שפע מעמיקה. בקורס נלמד אודות חוקי השפע של היקום, איתור וניקוי של לפחות 100 אמונות  מגבילות, טכניקות למיגנוט שפע, זכירת העתיד, ועוד. 

סדנת צוללן ותיבת האוצר:
סדנה מקורית ופוקחת עיניים מבית אינטואיטיב. 4 מפגשים מרתקים בהם נלמד לקחת אחריות, נבין את חוקי היקום, נתגבר על פחדים, ונעמיק בפיתוח תודעת השפע.

בונוס – 8 מפגשי תרגול בין קורסים: תרגולים מודרכים ומעמיקים להעמקת הידע והמשך פיתוח תודעת השפע. במהלך המפגשים התלמידים מחליפים טיפולים, ומנקים מחסומים שעומדים בדרך לשפע.

מסלול הההגשמה העצמית והשפע המלא של מרכז אינטואיטיב מועבר על ידי אייזיק כהן ודבורה זהבי כהן, מקימי המרכז. בסיום כל שלב ינתנו תעודות הסמכה רשמיות.

במה אנחנו שונים מהמסלולים המוכרים של המנטורים הידועים?

 • אנחנו לא מחליפים אותם אלא משלימים אותם. אתם יכולים ללמוד וללמוד וללמוד אין ספור שיטות שיווק או התפתחות אישית, אך הבסיס להטמעת תהליכים בצורה אמיתית בחיים, הוא קודם כל ניקוי המחסומים לכך. המחסומים הללו יושבים בתת-מודע שלכם, והמודע לא יכול לשנות אותם בצורה פשוטה וקלה.
 • אנחנו מאמינים בדרך המתחילה בהכנת הקרקע ללימוד ידע עסקי או התפתחותי. את הכנת הקרקע אנחנו עושים ב….. ניחשתם נכון! בתת-מודע. באמצעות ניקוי חסמים ולמידת המנגנון שלכם, פלוס עוד כלים שתקבלו בקורסים שלנו, תוכלו להסיר מכם הרבה חסמים להצלחה.
 • השראה היא דבר חשוב, אך לא מספיקה כדי להצליח באמת לאורך זמן, מכיוון שהמחסומים בתת-מודע דואגים לדכא אותם תוך מספר קטן של ימים.
 • הגישה שלנו הינה רוחנית ומתכתבת היטב עם חוקי היקום, ביניהם חוק המגנוט לשפע שאומר בפשטות: דומה מושך דומה.
  אנחנו מלמדים להרפות ממשהו שאנחנו רוצים להגשים בחיינו, לזהות את המתנות של היקום שנשלחות אלינו כל הזמן, אך התת-מודע שלנו מסתיר אותם מאיתנו. המנגנון הזה הינו מדעי, ויש לו שם: RAS – Reticuar Activating System.
 • אננו מלמדים גם תיקשור! כן כן, מלמדים אתכם להתחבר לאינטואיציות הטבעיות שלכם ולקבל מידע ממאגר ידע ייקומי ועצום, באמצעותו תדעו להתכוונן טוב יותר.
 • המסלול שלנו מתאים בהחלט לאנשים שכבר עברו מסלולי ידע שוניםף וכן לאנשים שטרם עברו אותם.
 • את המסלול יעביר לכם אייזיק כהן, יזם, איש שיווק ופרסום שהיה בעלים של משרד פרסום דיגיטל ואף הופיע עם המיזם שלו בערוץ 2 בפריים טיים בתכנית "איך להצליח ב6 שיעורים", יחד עם השותף שלו, ישראל שטרן.
  לאייזיק יש ניסיון רב מאוד בהבנת עולם היזמות, העסקים, השיווק וההתפתחות האישית בעזרת התת-מודע.
 • היחס שלנו הוא אישי מאוד, אתם לא "עוד אחד" עבורנו אלא עולם ומלואו. אנחנו נלמד אתכם ישירות ונכשיר אתכם לטיפול בתת-מודע, נלמד אתכם להסיר מחסומים אחד לשני וגם באמצעות עבודה עצמית, בהשגחתנו, עד ליכולת מירבית ומיטבית.
 • והכי חשוב: השינויים שאתם עוברים על התת-מודע מלווים אתכם קדימה במהלך חייכם.

נשמע לכם מתאים? מעניין? אתם מוזמנים לפנות אלינו, ואף ללמוד יותר על קורס תטא הילינג בהקלקה כאן

דילוג לתוכן