השיטה המדעית להפגת סטרס וחרדה הגיעה לישראל!

קשה לכם עם מדיטציות?

מחפשים פתרון טבעי ללא כדורים לחרדות?

בואו לטפל בזה באמצעות שיטה טבעית שתלווה אתכם לכל החיים

השיטה המדעית להפגת סטרס iחרדה הגיעה לישראל!

קשה לכם עם מדיטציות?

מחפשים פתרון טבעי ללא כדורים לחרדות?

בואו לטפל בזה באמצעות שיטה טבעית שתלווה אתכם לכל החיים

האם אתם חווים אחת או יותר מהתופעות הללו?

רגזנות, כעס או התפרצויות זעם

הפרעות קשב וריכוז, בעיות למידה

חרדות, דאגות, דכדוך או מחשבות טורדניות

חריקת שיניים, מתח בלסתות

מצבי רוח משתנים

לחצים בחזה, כאבים באזור הלב, דופק גבוה או הפרעת קצב לב

קשיי הירדמות, שינה מועטה, עייפות ותשישות במהלך היום

סחרחורות, לחץ דם גבוה, הפרעות עיכול, סוכרת, מתח או כאב שרירים

מחקרים מעידים כי כ60%-80% מהפניות הראשוניות לרופאים בארה״ב הינם תוצאות של נזקי הסטרס.
רק 3% מהפניות טופלו כסטרס!

סטרס וחרדה פוגעים משמעותית באיכות חייכם, בבריאות שלכם, בזוגיות ובהורות שלכם, וכן מייצרים לכם מחשבות טורדניות בלתי פוסקות שמגבירים את הסטרס בגופכם.
להרחבה על נזקי הסטרס הקליקו כאן

ניסיתם כבר הכל וכלום לא עזר לכם?

אנחנו מניחים שאתם קוראים שורות אלה מכיוון שאתם מעוניינים לטפל בסטרס או בחרדה שלכם אחת ולתמיד.
אתם מעוניינים להרגיש יותר רוגע ושלווה בחיי היום יום שלכם, להפחית מחשבות טורדניות ואולי אף להעלים אותם, להפחית דאגות, לכעוס פחות ולהרגיש שאתם יותר בשליטה על המחשבות והרגשות שלכם.
אנחנו גם מניחים שחלקכם הגדול כבר ניסה כל מיני שיטות, כדורים, מדיטציה, יוגה, מיינדפולנס, יציאה תכופה לחופשות כדי להתרענן, אולי גם ספורט ושינוי תזונה… וכל זה עדיין לא הביא אתכם לאן שרציתם להגיע.

 

אנחנו מבינים אתכם.

לכן אנחנו שמחים להציג לכם שיטה מדעית שנולדה במעבדות ולוותה במחקרים רבים אשר פרצו דרך בעולם כבר לפני כ-30 שנים וכעת גם תושבי ישראל יכולים להכיר וליישם אותה.

הכירו את השיטה המדעית ®HeartMath

מכון המחקר HeartMath פועל בקליפורניה מאז שנות ה-90. חוקרים מתחום הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה מהמכון, פיתחו שיטה להפחתת סטרס. ומטפלים שעברו הכשרה מטפלים בעזרת השיטה במאות אלפי מטופלים בארה"ב, גרמניה, הולנד, ובמדינות רבות נוספות באירופה ובמזרח הרחוק. בתי חולים ומרכזים רפואיים מובילים בארה"ב, כדוגמאת מאיו קליניק (Mayo clinic) וקייזר, הכניסו את הטיפול בשיטה למסגרת הטיפולים שהם מספקים למטופלים. וחברות ענק כדוגמאת מייקרוסופט, ג'נרל אלקטריק, סיסקו, SAP ועוד, מספקות לעובדי הדרג הבכיר שלהם, סדנאות אימון מרוכזות להפחתת סטרס.

באתר האינטרנט של המכון מוצגים מחקרים רבים, שנערכו באוניברסיטת סטנפורד, באוניברסיטת סן דייגו שבקליפורניה, ובאוניברסיטאות נוספות בארה"ב ובאירופה. המחקרים מצאו כי הטיפול בשיטה יעיל להפחתת מתח, חרדה, משפר את תהליך קבלת ההחלטות, התמודדות עם משברים, מקצר זמני תגובה למצבים מאתגרים ועוד.

הטכניקות מבוססות על נשימה ממוקדת וויסות רגשי, המייצרים שינוי חיובי בקצב הלב (מדד HRV) ומבצע ויסות רגשי מהיר מיידי, ובשימוש קבוע של מספר שבועות, נבנה בגופכם חוסן אישי, נפשי ומנטלי לטווח ארוך. 
כל תרגול אורך 4-5 דקות בלבד.

באתר האינטרנט של המכון מוצגים מחקרים רבים, שנערכו באוניברסיטת סטנפורד, באוניברסיטת סן דייגו שבקליפורניה, ובאוניברסיטאות נוספות בארה"ב ובאירופה. המחקרים מצאו כי הטיפול בשיטה יעיל להפחתת מתח, חרדה, משפר את תהליך קבלת ההחלטות, התמודדות עם משברים, מקצר זמני תגובה למצבים מאתגרים ועוד.

במה שיטת ®HeartMath שונה מפתרונות אחרים?

תרגולים קצרים מאוד,
עד 5 דקות לתרגול

הכל מדעי ומדיד!
משולב ביו-פידבק

שיפור ביצועי חשיבה

משפר בעיות בריאותיות הנגרמות מסטרס

ויסות ריגשי מהיר לרוגע בזמן אמת

משפר קשב וריכוז

שיפור איכות השינה והפחתת עייפות

שיפור ביצועי עובדים, מנהלים ואנשי עסקים

שיטת ®HeartMath הינה פתרון טבעי ומדעי לסטרס וחרדה, מהירה מאוד, שניתן לשלב בקלות בחיי היום יום. בעולם המתקדם בו אנחנו חיים, אין לנו זמן לטפל בעצמנו ואנחנו תמיד מחכים לרגע המתאים בו אנחנו נרגע סוף סוף: באימון הכושר, בתרגול יוגה, בתרגול מיינדפולנס, את כל אלה אנו עושים בסוף יום העבודה או בתחילתו, והסטרס עשוי להופיע בכל רגע ולהישאר בגופנו שעות רבות ולחולל נזק בריאותי בגופנו בזמן הזה. שיטת ®HeartMath מורכבת מתרגולים קצרים בני 5 דקות, המשלבים מספר טכניקות לנשימה ממוקדת בשינויי קצב הלב לויסות רגשי מהיר, בשילוב חיווי של שינויי קצב הלב בזמן אמת באמצעות האפליקציה של מכשיר הביופידבק הנקרא ™Inner Balance. השיטה עובדת בהצלחה ברחבי העולם בקרב אנשים פרטיים, ארגונים בינלאומים גדולים, בתי חולים בארה״ב ואירופה, ספורטאים אולימפיים רבים, גופי משטרה ומוסדות חינוך רבים ברחבי העולם.

כל תרגול מתבצע בעזרת מכשיר ביופידבק אישי


מכשיר Inner Balance הינו מכשיר ביופידבק מתקדם אשר דוגם ומציג לאורך כל התרגול את קצב הלב שלכם (HRV) ומודד את איכות התרגול בכל רגע ורגע.
המכשיר מתחבר לתנוך האוזן שלך ומשדר בעזרת Bluetooth אל אפליקציה ייעודית אשר מציגה לכם גם את היסטוריית התרגולים שלכם ואת ההתקדמות באיכות התרגול.

איך שיטת ®HeartMath עובדת?

המחקרים של מכון ®HeartMath גילו שקצב הלב הינו השתקפות של הרגש אותו האדם חווה.למעשה, קצב הלב הוא מעין ״קוד מורס״ שנשלח אל המוח אשר מתרגם את הקוד למצב הרגשי בהתאם, ומחליט האם הגוף יעבור למצב הישרדותי, או רגוע.

הטכניקות שפותחו במעבדות ®HeartMath נועדו לעשות שינויים מהירים בקצב הלב שמוציאים את הגוף ממצב הישרדותי, ומכניסים את הגוף למצב בטוח.
אחד הדרכים שהמוח מוציא את הגוף ממצב הישרדותי, הוא ע״י שחרור הורמון על שנקרא DHEA אשר מנטרל את הכמויות העודפות של הורמוני הסטרס (ובראשם הקורטיזול).

למעשה, תרגול הטכניקות מייצרות קוהרנטיות (הרמוניה) בין הלב, המוח והרגשות.
בטווח המיידי נוצר ויסות רגשי מהיר אשר עוזר לנו להתאושש ממצבים הישרדותיים אשר נוצרו כתוצאה מסטרס.
בטווח הארוך הלב לומד לייצר קצב לב קוהרנטי באופן קבוע, וכל שנותר הוא להמשיך לתחזק את בריאותנו המנטלית והפיזיולוגית ע״י תרגול הטכניקות במהלך היום. התוצאה של תרגול לטווח הארוך נקראת חוסן נפשי אשר בונה לנו יכולת התמודדות עם מצבים מלחיצים בצורה רגועה יותר, ללא תגובתיות יתר ובקור רוח

המסלולים הייחודיים שלנו

בחרו את המסלול המתאים לכם והתחילו לחיות אחרת

סדנה בקבוצה קטנה

סדנת זום לניהול סטרס וחרדה, בקבוצה קטנה ובעלות אטרקטיבית

סדנה בת 6 מפגשים בקבוצה קטנה

בסדנה תלמדו את השיטה, תתרגלו טכניקות לוויסות רגשי ותלמדו לחיות ברוגע ובשלווה גדולה יותר.
משתתפי הסדנה יקבלו במתנה את מכשיר הביופידבק ™Inner Balance
שווי ההטבה: 1,000₪!

תהליך אישי לניהול סטרס וחרדה

מפגשי זום ליצירת תהליך ניהול סטרס ויצירת רוגע ושלווה בחייכם

תהליך אישי לניהול סטרס וחרדה

במפגשים אנו נלמד מספר טכניקות לוויסות רגשי והפגת סטרס באופן מהיר באמצעות מכשיר ביופידבק, נבצע תהליך של שינוי פיזיולוגי ללימוד הגוף כיצד לחיות במצב רוגע ולהיות פחות תגובתיים ויותר מחושבים בבית ובעבודה.

תהליך זוגי

מפגשי זום לזוגות אשר רוצים לעבוד יחד על שחרור הסטרס מחייהם

תהליך זוגי לניהול סטרס ולשיפור הזוגיות

נלמד לאתר גורמי הסטרס אצל כל בן/בת זוג, נתרגל טכניקות להפגת המתח או הכעס, נלמד טכניקה לשיחה קוהרנטית, נלמד להיות רגועים יותר בקריירה ובבית ולשפר את הביצועים שלנו בשני האפיקים.

תהליך לילדים ונוער

תהליך להפגת הסטרס, הכעסים, החרדות ושיפור הקשב והריכוז לילדים ולבני נוער

תהליך לבניית חוסן רגשי ומנטלי לילדים ובני נוער

בתהליך זה יועברו טכניקות וכלים לויסות רגשי מהיר אשר עוזר בהתמודדות עם קשיי הגיל, תסכולים, קשיים חברתיים. התהליך מלווה בתרגול באמצעות מכשיר ביופידבק המתחבר לאפליקציית סמארטפון.

תהליך לארגונים ועסקים

תהליך ארגוני לשיפור ביצועי המנהלים והעובדים- עובד בהצלחה בארגונים גדולים ברחבי העולם

תהליך לבניית חוסן ושיפור ביצועי מנהלים וארגונים

התכנית המלאה ליצירת חוסן אישי מבית ®HeartMath.
בסדנה ילמדו העובדים כיצד להתמודדו בהצלחה עם לחצים, עייפות, דילמות עסקיות, בעיות תקשורת עם קולכות, ועוד. התכנית המושלמת למנהלים או עתודת הנהלה.

תהליך לסטודנטים

תהליך לניהול סטרס, חרדת בחינות והתמודדות עם עומס לימודים

תהליך זוגי לניהול סטרס ולשיפור הזוגיות

נלמד לאתר גורמי הסטרס אצל כל בן/בת זוג, נתרגל טכניקות להפגת המתח או הכעס, נלמד טכניקה לשיחה קוהרנטית, נלמד להיות רגועים יותר בקריירה ובבית ולשפר את הביצועים שלנו בשני האפיקים.

מה לקוחות אמרו עלינו?

אני בעניין ורוצה להתקדם

מלאו את פרטיכם וציינו באיזה תהליך אתם מעוניינים

צפו בוידאו בן 3 דקות על יתרונות

שיטת ®HeartMath

הכירו את אייזיק כהן

אייזיק כהן למד והוסמך בארה״ב והוא  היחיד בישראל בעל כל ההסמכות בשיטת ®HeartMath שהוכחה מדעית. אייזיק הוא גם מאמן תת-מודע בעל הצלחות רבות ומהירות בהסרת מחסומים ופחדים בקרב ילדים, נערים, מבוגרים, זוגות ואנשי עסקים במגוון רחב של תחומים. כהן מעיד שהקריירה שלו מתחלקת לשניים. בעשרים השנים הראשונות הוא התמקד בניהול עסקי, ועבד כמנהל מותג, מנהל פיתוח עסקי, בעל משרד שיווק דיגיטלי, ועוד. בחלק השני של הקריירה שלו כהן התמקד בליווי תהליכי התפתחות אישיים, תוך יישום מגוון שיטות מעולם הטיפול והרוח.
""העבודה עם שיטת ®HeartMath היא נקודת המפגש בין שני העולמות המקצועיים בחיי. היא מחברת בין התת-מודע והגוף, ומייצרת שינוי רגשי מהיר באמצעות שינוי פיזיולוגי בקצב הלב."
בתכניות השונות מבית אינטואיטיב כהן מעשיר את לקוחותיו בשלל טכניקות פרקטיות ומדעיות לפיתוח רווחתם האישית: הגברת הריכוז, הרגעה והורדת מתחים, תקשורת בין-אישיות, ועוד. גם בתהליכים אשר כהן מבצע עבור ארגונים, התפתחות העובדים מגבירה את שביעות רצונם מחייהם והעבודה, וכך הארגון מתוגמל בעובדים מרוצים ויעילים.

אני בעניין ורוצה להתקדם

מלאו את פרטיכם וציינו באיזה תהליך אתם מעוניינים

שתפו

Facebook
WhatsApp
Email