fbpx

חרדות ופחדים הינם חלק מהחיים של כל אחד מאיתנו והם "מתיישבים" בתת-מודע שלנו בעיקר ב6 השנים הראשונות של חיינו ובעזרת שינויים ממוקדים בתת-מודע, הם יכולים להצטמצם ואף להיעלם.

להלן מדגם חרדות ופחדים שאנו מטפלים בהם בהצלחה

חרדה חברתית

פחד גבהים

חרדת טיסה

חרדה ממבחנים

דימוי עצמי נמוך

פחד ממקומות סגורים

פחד קהל

חרדה החוסמת זוגיות

וכל תחושת חרדה או מתח הפוגמים באיכות חייכם

סטטיסטיקה של 1-2 טיפולים בהעלמת חרדה/פחד מסויים אחד

באינטואיטיב אנו חוסכים הרבה כסף בהעלמת פחדים/חרדות מדברים מסויימים, בזכות העעבודה הממוקדת דרך התת-מודע של המטופל.
הנסיון שלנו מראה שיש לנו הצלחות רבות בהעלמת חרדת טיסה ופחד גבהים תוך שעה אחת של טיפול.
עדויות:

זוהי תמונה שצולמה יומיים לאחר טיפול קצר בפחד גבהים, במגדל בגובה 100 מטר.

עדות לאחר טיפול אחד בחרדה מרופא שיניים:

עדות שצולמה ע"י המטופל 3 שעות לאחר טיפול אחד בפחד גבהים:

הודעה מרגש שכתב ילד בן 6.5 לאייזיק כהן לאחר הטיפול הראשון בפחדים:

יש לכם חרדה שהייתם רוצים לטפל בה? פנו אלינו!

איך הטיפול מתבצע?

הטיפול בתת מודע באינטואיטיב, מתבצע באמצעות שיחה ומתקיים בקליניקה שלנו בכפר יונה או טלפונית (האפקט של טיפול טלפוני הינו זהה לטיפול פרונטלי).
מאחורי כל פחד הנראה לעין, מסתתר דפוס חשיבה או פחד עמוק יותר הנסתרים מן העין ומנהלים חלקים חשובים מחיינו באמצעות הצפת רגשות או מחשבות המונעות מהאדם לפעול כפי שהוא רוצה, אם הדבר מנוגד
לדפוס או לפחד.

במהלך השיחה המטפל/ת יאבחנו את המקרה ובאמצעות תשאול רגיל יגיעו אל שורש הבעיה בתת-מודע וישנו אותו באמצעות שיטת תטא הילינג (שיטה בינלאומית הכוללת תהליך מדיטטיבי קצר שהמטפל מבצע לעצמו ואורך מספר שניות בלבד).

הטיפול אינו היפנוטי ואינו מעביר תהליכי דמיון מודרך את המטופל. זהו תהליך קצר אשר אינו מורגש כלל אצל המטופל/ת, אך האפקט שלו בהחלט מורגש לאחר הטיפול.

מוכנים לשינוי בחייכם? צרו קשר​

מדוע לבחור בטיפול תת-מודע של אינטואיטיב?

התת-מודע, אשר מוכר גם בשם לא-מודע, הינו חלק המכיל למעלה מ90% מפעילות המוח שלנו.

התת-מודע למעשה שולט באופן רחב על המחשבות, הפעולות והרגשות של האדם, וכשהוא תופס פיקוד מלא, האדם נמצא על “טייס אוטומטי” ומנוהל על ידיו (לדוגמה, במקרה של זעם בלתי נשלט, וגם במקרה של חרדה, אשר מגינה עלינו מפני משהו).

מטרת התת-מודע היא אחת: לשמור ולהגן עלינו, אך האופן בו הוא תופס את ההגנה והשמירה, מתנגשת במקרים רבים עם האופן בו המודע שלנו תופס את זה.
מכל חרדה, תת-מודע מרוויח תועלות, אשר עבורו הן עולות בחשיבותן על הדברים שאתם מפסידים בגלל החרדות.

בטיפול תת-מודע, אנו מאבחנים את הטריגרים המפעילים את החרדות שלכם, מבינים את המנגנון שמפעיל אתכם ואת הסיבה שבגינה החרדה נמצאת, ובעזרת הטכניקה שלנו אנו מחליפים לכם את האמונות החוסמות בתת-מודע לאמונות תומכות.
למעשה, טכנית, אנו מלמדים את התת-מודע שהוא יכול לקבל את התועלות החשובות לו, ללא החרדות שהתפתחו לשם כך.

כשהתת-מודע למד שהתועלות אפשריות ללא התלות בהחרדות, הוא פשוט משחרר את החרדות, מכיוון שאין להן יותר תפקיד בחייכם.

אודות המטפל

אייזיק כהן

אייזיק מתמחה בטיפול בתת-מודע בכל נושא, ובכל גיל. החל מילדים ועד הגיל השלישי. לאייזיק הצלחות רבות בטיפולים תחומים שונים כגון: חרדות טיסה, חרדת נטישה של ילדים ותינוקות, מחסום במכירות של בעל עסק, חרדה ממחלות, בעיות זוגיות הנובעות מחסמים בתת-מודע, פחדים מכל סוג, שחרור כעסים וטינות, שחרור מתחים ולחצים שמפריעים לאיכות החיים, ואף ליווי בתהליכי קבלת החלטות בצמתים בחיים. אייזיק הינו מרצה לתת-מודע, מעביר סדנאות תת-מודע לעסקים וארגונים (כגון עמותת המורים) וכן מורה למגוון הקורסים של אינטואיטיב. הגישה שלו הינה אמפתית וחדה מאוד, ומאפשרת לו לטפל ביעילות במגוון הבעיות המגיעות לפתחו. אייזיק מגיע מהעולם העסקי והשיווקי ואף היה בעברו יזם ובעלים של משרד פרסום דיגיטל.

מוכנים לשינוי בחייכם? צרו קשר​

דילוג לתוכן