fbpx

הילד סובל מחרדה או פחד?

טיפולי תת מודע ממוקדים

יאפשרו תוצאות מהירות, 

ללא תהליכים ארוכים.

אנחנו מתמחים בהעלמת פחדים וחרדות מחיי ילדים

מה שתקראו תיכף, עשוי להוביל למהפך בחיי ילדיכם, ולרתום את הרגשות והמחשבות והרגשות האוטומטיים שלהם – לטובתם, ולהתחיל לחיות ללא מחשבות על פחדים או חרדות.

איך נוצרים פחדים וחרדות אצל ילדים?

מכירים את האימרה ״החיים קורים בזמן שאנחנו מתכננים תכניות״?
התת-מודע של כולנו מאחסן את כל החוויות והזכרונות שלנו, והוא למד מהם הרבה דברים.
הוא מביט בסיבה והתוצאה של כל חוויה או זיכרון, ורושם את המסקנות שלו, כחוקים לפיהם הוא מחליט לפעול. אנחנו קוראים למסקנות האלה ״אמונות״.

איפה מתחילה הבעיה?
התת מודע רושם כ90% מהאמונות, על בסיס החוויות של גילאי 0-7.
וילדים מפתחים פחדים מתוך חוויות שהם עברו, ומהניסיון שלנו, בעיקר כשהם לא מרגישים מוגנים, בגלל חוויה שהם עברו קודם להיווצרות הפחד או החרדה.
הפחד או החרדה של כל ילד, מגן עליו מפני משהו, והתת מודע למד שעליו לייצר את תחושת הפחד או החרדה כדי להיות מוגן מפני ״סכנה״ שהוא למד שקיימת, מתישהו בעבר.

פיצחנו את הדרך לשינויים מהירים באמצעות התת-מודע

מרכז אינטואיטיב להתפתחות אישית באמצעות התת-מודע מציע גישה שיודעת לפצח את המנגנונים שמפעילים כל אדם, ילד או מבוגר המתיישב בקליניקה, ומשם אנו יודעים לעשות שינויים מהירים מאוד.
כמה מהירים? פחדים כמו פחד גבהים או פחד טיסה בדרך כלל נעלמים אחרי טיפול אחד בלבד אצלנו. 
רוב הטיפול מוקדש לשיחה שנועדה להבנת המנגנון בתת-מודע, ואילו אמונות צריך לשנות,  וכשיודעים – השינוי הוא כבר מהיר מאוד, בזכות המיקוד.

 

מהי הנוסחה שלנו לשינויים מהירים בתת-מודע?

הנוסחה היא מאוד פשוטה (עד כמה שזה נשמע לכם מוזר): כל חרדה, פחד, חסם בכל נושא – מוחזק בתת מודע כי יש לו תועלת לחיים שלנו. התת-מודע מכוון לקבלת התועלת הזאת והחרדה או הפחד הם האמצעים שיש לו כדי לקבל את התועלות. למה? כי ככה הוא למד בעבר!

הודעות שקיבלנו לאחר טיפול מוצלח

אנחנו יודעים לטפל בכל חרדה, חסם או פחד:

פחד מחושך

פחד גבהים

חרדת טיסה

חרדה ממבחנים

דימוי עצמי נמוך

פחד ממקומות סגורים

פחד ללכת לבד לשירותים

בעיות רגשיות

קצת עלי

נעים להכיר, שמי אייזיק כהן.
מומחה לשינויים מהירים באמצעות התת-מודע, מרצה בתחום להמונים ולארגונים ואף מלמד את השיטה שבעזרתה השינויים בתת מודע קורים במהירות.

את דרכי בעולם הטיפולים בתת מודע התחלתי די במקרה, הייתי בעלים של משרד פרסום דיגיטל ויזם, עד שנחשפתי ללקוחה שעסקה בתחום הזה, וכשפרסמתי אותה התחלתי להסתקרן בתחום העיסוק שלה והלכתי ללמוד אותו לעומק.

מצאתי שיש לי גישה קצת שונה ופיתחתי שיטת הקשבה מיוחדת שעוזרת לי לפצח מנגנונים שמפעילים כל ילד או מבוגר המגיע אלי, והשיטה הזאת עוזרת לי לפתור בעיות במהירות גבוה יותר ממה שרגילים לחשוב או להכיר.

בטיפולים שלי אני שואל, מכוון ומקשיב, בעיקר מכיל ומבין, אך נמנע עד כמה שאפשר מלפתוח טראומות ופצעים גדולים בנפש, אך לומד את ההשפעה שלהן ומנטרל, עד כמה שניתן, את ההשפעה שלהן על החיים של האדם שמולי באמצעות התת מודע.

אייזיק, עזור לילד להרגיש רוגע בחייו

לא.
השיטה אינה מפעילה את המטופל לצורך ביצוע השינויים בחיים, המטפל הוא זה שמבצע את השיניויים באמצעי מדיטטיבי מהיר שהוא נכנס אליו כדי לבצע כל שינוי.

לא.
היפנוזה מותרת בארץ רק לפסיכולוגים או רופאים המוסמכים לכך. מדובר בשיטה אלטרנטיבית שאינה עושה מניפולציות מכל סוג על המטופל. 

המפגשים שלנו הינם ממוקדים מאוד ומטפלים בנושא אחד, כשהמטרה שלנו היא לפתור את הנושא הזה כבר באותו המפגש.
אורך של מפגש הינו שעה, 
ולאחר המפגש הראשון אנו יודעים להעריך טוב כמה מפגשים צריך כדי להגיע השינוי המיוחל.

לא!
אנחנו לא עובדים בשיטה של התחייבויות מראש אלינו. אנחנו מציעים להגיע למפגש אחד, לאחריו תוכלו להגיע לעוד מפגש, אם תבחרו בכך.
הקצב ומספר הפעמים שאתם מגיעים הינה בשליטה שלכם בלבד. אנחנו מטפלים רק לפי הצורך שלכם.

בזכות החדות.
האבחון המדוייק הוא זה שאחראי על הצלחות מהירות, ואנחנו מצטיינים באבחונים מדוייקים, חדים וממוקדים מאוד.

לבדיקה האם הטיפול שלנו מתאים לבעיה של הילד/ה, מלאו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן